Łączkowska Nieruchomości
Wyszukaj ofertę dla siebie


Łączkowska Nieruchomości to synonim wysokiej jakości obsługi klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Cechuje nas profesjonalizm, oraz rzetelność zawodowa. Dzięki 20 – letniemu doświadczeniu w obrocie nieruchomościami Łączkowska Nieruchomości stało się rozpoznawalną marką na trójmiejskim rynku. Wieloletnie doświadczenie, stale zdobywana wiedza oraz wnikliwa obserwacja rynku nieruchomości pozwoliła na stworzenie zespołu, który dzięki wysokim kwalifikacjom zapewni Państwu profesjonalny i rzetelny zakres obsługi nieruchomości. Dzięki otwartości oraz innowacyjności poszukujemy nieustannie nowych dróg dalszego rozwoju na rynku nieruchomości.  Posiadamy ekspertów w każdej dziedzinie, aby sprawnie przeprowadzić Cię przez cały proces nabycia lub zbycia nieruchomości.

Nieruchomości Łączkowska to rodzinna firma, działająca na rynku nieruchomości od 1994 roku. Łączkowska Nieruchomości to firma oferująca obecnie znacznie więcej niż samo pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Dla Ciebie rozszerzamy zakres naszych usług, oferujemy m.in.:

Bezpłatną konsultację w zakresie nabycia lub zbycia nieruchomości

Bezpłatną możliwość porównania ofert kredytowych ponad 25 banków, a także pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość

Ubezpieczymy Twoją nieruchomość

Udzielimy porady prawnej

Na Twoje życzenie sprawdzimy stan prawny nabywanej przez Ciebie nieruchomości

Polecimy rzetelnych fachowców w zakresie prac remontowo- budowlanych oraz przeprowadzek.